Railway Burger

I Ålsgårde fås vores traditionelle burgere og nu med traditionel italiensk pizza

Vi tilbyder takeaway og udbringning af mad

Åben

Din bestilling besvares med det samme

Se MENU & Bestil

NYHED!!!

OPDATERET!!.

Vi har pr. 15/1-22 implementeret direkte online betaling på vores hjemmeside hvor det nu også er muligt at få leveret din mad direkte hjem til dig.


Forrige status

Der er flere ændringer på vej.

En af ændringerne er at vore hjemmeside samt menu ændres til en dansk side ydermere har vi også valgt også at udvide konceptet og i den forbindelse glæder vi os til at introducere vores nye menukort.

Menukortet består af vores nuværende burgers hvor koncept samt kvalitet forbliver uændret. Menukortet vil nu også bestå at andre lækkerier som bla. pizza. Vi vil i den kommende tid også implementere udbringning.

I den forbindelse udvider vi også teamet, hvor vi blandt andet har ansat en anerkendt pizzabager som har erfaring fra flere forskellige lande med sig i bagagen.

Kort sagt er forretningen i udvikling og vi vil løbende lave småjustereringer udfra erfaring og feedback.

Om Railway Burger


Hos Railway Burger tilbyder vi fremragende måltider af høj kvalitet, og vi vil gerne have, at du kommer og prøver vores lækre mad.

Nøglen til succes er ret enkel: man skal sørge for at levere kvalitetsmad, der smager vidunderligt, hver eneste gang. Vi er stolte af at kunne servere velsmagende retter til vores kunder, som f.eks.: Burger, Pizza, Kebab

Spis lækker mad. Få en drink. Men frem for alt - slap af! Vi er meget taknemmelige for din støtte.

Åbningstider

Mandag
16.00 - 20.30
Tirsdag
16.00 - 20.30
Onsdag
16.00 - 20.30
Torsdag
16.00 - 20.30
Fredag
16.00 - 20.30
Lørdag
16.00 - 20.30
Søndag
16.00 - 20.30
Udbringningsservice
Mandag - Søndag
17.00 - 20.00

Opført på liste:

Tripadvisor link for Railway Burger

Sociale medier


Facebook link for Railway Burger
Google Maps
Map Satellite

Udbringning af mad i Ålsgårde


Leder du efter mad i nærheden? Det er ikke alle, der kan har tid til at lave velsmagende mad.

Du skal bare vælge "udbringning" på udtjekningsskærmen. Vi håber, at du vil sætte pris på vores udbringningsservice.

Udbringningsgebyr

Ålsgårde, Min. - 100,00 kr., Gebyr - 40,00 kr.
Hornbæk, Min. - 140,00 kr., Gebyr - 60,00 kr.