Railway Burger

I Ålsgårde fås vores traditionelle burgere og nu med traditionel italiensk pizza

Vi tilbyder takeaway og udbringning af mad

Åben

Din bestilling besvares med det samme

Se MENU & Bestil

NYHED! Onlinebestilling

NU er det muligt at bestille online til takeaway eller udbringning. Du skal bare oplyse os om, hvad du ønsker, så laver vi det hurtigst muligt. Alle ordrer bekræftes manuelt og direkte af os. Find ud af, hvornår din mad er klar i realtid. Alle ordrer bekræftes manuelt af os i realtid. På skærmen kan du se, når din mad er klar til afhentning, eller hvornår bestillingen leveres.

Om Railway Burger


Hos Railway Burger tilbyder vi fremragende måltider af høj kvalitet, og vi vil gerne have, at du kommer og prøver vores lækre mad.

Nøglen til succes er ret enkel: man skal sørge for at levere kvalitetsmad, der smager vidunderligt, hver eneste gang. Vi er stolte af at kunne servere velsmagende retter til vores kunder, som f.eks.: Burger, Pizza, Kebab

Spis lækker mad. Få en drink. Men frem for alt - slap af! Vi er meget taknemmelige for din støtte.

I dag arbejder vi efter en særlig tidsplan.
Udbringningsservice:
Closed
Åbningstider:
Closed
We are closed today. See you on Monday

Åbningstider

Mandag
16.00 - 20.30
Tirsdag
16.00 - 20.30
Onsdag
16.00 - 20.30
Torsdag
16.00 - 20.30
Fredag
16.00 - 20.30
Lørdag
16.00 - 20.30
Søndag
16.00 - 20.30
Udbringningsservice
Mandag - Søndag
16.30 - 20.00

Opført på liste:

Sociale medier


Facebook link for Railway Burger

Udbringning af mad i Ålsgårde


Leder du efter mad i nærheden? Det er ikke alle, der kan har tid til at lave velsmagende mad.

Du skal bare vælge "udbringning" på udtjekningsskærmen. Vi håber, at du vil sætte pris på vores udbringningsservice.

Udbringningsgebyr

Ålsgårde, Min. - 150,00 kr., Gebyr - 50,00 kr.
Hornbæk, Min. - 200,00 kr., Gebyr - 60,00 kr.