Kontakt Railway Burger

I dag arbejder vi efter en særlig tidsplan.
Udbringningsservice:
Closed
Åbningstider:
Closed
We are closed today. See you on Monday

Åbningstider

Mandag
16.00 - 20.30
Tirsdag
16.00 - 20.30
Onsdag
16.00 - 20.30
Torsdag
16.00 - 20.30
Fredag
16.00 - 20.30
Lørdag
16.00 - 20.30
Søndag
16.00 - 20.30
Udbringningsservice
Mandag - Søndag
16.30 - 20.00

Kontakt Railway Burger

Railway Burger
Ålsgårde Stationsvej 1A, 3140 Ålsgårde, Denmark
Send